Sam zdecyduj na co idą Twoje podatki
Aby przekazać 1% podatku nie trzeba samemu wpłacać pieniążków! Urząd skarbowy przekaże je za nas, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać:
- nazwę fundacji: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
- numer KRS: 0000037904
Koniecznie jest również wpisanie w rubryce:
"INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1% - "podatek 1% Jakub Marcinkiewicz 6234”.

transport krajowy międzynarodowy

Wpłaty na konto Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą"

Nr: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Mogą Państwo przekazać dowolną kwotę Jakubowi, wpłacając ją na wyżej podane konto , w tytule wpłaty wpisując „pomoc dla Jakuba Marcinkiewicz”.

Apel do wszystkich Ludzi Wielkiego Serca ...

Drodzy Państwo

Nasz synek urodził się 08.04.2000 roku w Legnicy jako wcześniak w 32 tygodniu ciąży. U dziecka zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce z obustronnym niedowładem kończyn dolnych. Jakub od urodzenia nie chodzi i w wieku 8 lat porusza się raczkując. My jednak nie poddajemy się i z całych sił walczymy o to, żeby nasz syn mógł się sprawnie poruszać. Dziecko od pierwszych miesięcy życia jest intensywnie rehabilitowane. Mimo iż wkładamy dużo serca i wysiłku w leczenie dziecka, to jednak wszelkie pobyty w specjalistycznych ośrodkach, rehabilitacja oraz zakup niezbędnego sprzętu znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. Kuba zrobił już znaczne postępy, ale wciąż potrzebuje pomocy, żeby stanąć na własnych nóżkach i pograć z kolegami w piłkę. My w to bardzo wierzymy i choć nie przychodzi nam to łatwo to prosimy i zwracamy się do wszystkich osób i instytucji czułych na cierpienie dzieci o wsparcie finansowe.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.POMAGAJĄ NAM: GAMMA, ZBW, CONNECT, SPR CHROBRY GŁOGÓW, STEFA KIBICÓW GŁOGOWSKIEGO MZKS-U, GPI